29.6. 8 dětem jsem vrátila 78,- za neuskutečněné anglické představení v době karantény (P.Vostřez,  T.Jílková - posláno po sourozenci). Děkuji, I.Borsová

Omlouvám se, ale dnes jsem neplánovaně neodváděl 5. třídu v 11,30 do jídelny a nemohl jsme být k dispozici pro odevzdání učebnic a klíčů. Musel jsem být v jiné třídě. Jestli mě někdo čekal, tak se bohužel nedočkal.

Snad ale do konce týdne půjde vše podle plánu, tak mi vše prosím přineste. Kdyžtak normálně zazvoňte a nějak to vyřešíme.

Děkuji.

Učebnice - vysvědčení

Odevzdávání učebnic a předání vysvědčení

Dobrý den,

závěr školního roku se bude lišit od let předešlých. 2. stupeň dostane vysvědčení už v pondělí 29. 6. v 11.00! Ne tedy až poslední den školy. K předání dojde venku před školou, protože řada z Vás do budovy školy dle nařízení nemůže (bez platného „Čestného prohlášení“)… Prosím všechny žáky, aby tento čas dodrželi.

Učebnice určitě přineste nejdéle do konce tohoto týdne - nejlépe do čtvrtka. Osobně mi je můžete předat před začátkem vyučování (učím od 7,45), nebo po jeho skončení (v 11,30 vždy odvádím 5. třídu do jídelny – není problém mi je předat).

Pečlivě si prosím zkontrolujte, aby učebnice byly všechny, v nutných případech je poopravte. Za poničené nebo ztracené učebnice se budou (jako každý rok) vybírat peníze. Učebnice můžete poslat i po někom, kdo jde do školy ve středu 24. 6.

Dodatek: spolu s učebnicemi je nutné odevzdat i klíč od skříňky, která už bude Váni vyklizená. Za ztracený klíč se platí 70,- korun. Pokud máte nějaké věci ve třídě, je nutné odnést i je...

Děkuji za spolupráci.

Ondřej Hůlek

všechny podstatné informace: www.zsvporici.cz/news/informace-k-ukonceni-skolniho-roku-2019-20/

Rozvrh hodin zde

Informace pro rodiče a žáky 6. - 8. ročníku

27.05.2020 08:31

Vážení rodiče,

z rozhodnutí vlády je možná dobrovolná přítomnost žáků na prezenční výuce od 8. června 2020.

Vzhledem k epidemiologickým podmínkám (dezinfekce prostor, 15 žáků ve skupině, ...) a organizaci výuky žáků 1. stupně není začlenění všech žáků 6. - 8. třídy každý vyučovací den na naší škole možné.

Pro zájemce se přesto pokusíme výuku zajistit. Časové rozložení výuky, její náplň a organizace (výuka nemusí být každý den, jen některé předměty,..) bude vyplývat z počtu přihlášených zájemců.

V případě velkého počtu zájemců a nemožnosti organizačně výuku zajistit, může být přítomnost žáků na výuce řešena losováním.

Prosíme o závaznou přihlášku, zda Váš syn (dcera) se výuky zúčastní.

Přihlášku vhoďte do schránky u vchodu do školy, pošlete emailem na www. stránky své třídy nebo po dohodě s třídními učiteli nejpozději do pátku 29.5.2020 do 14:00 hodin (spěchá). Pozdější přihlášení nebude možné.

Přihlášky jsou v různých formátech zde:

Zasílejte prosím na hoolek@gmail.com

Přihláška k výuce od 8.6.2020.doc (10752)

Přihláška k výuce od 8.6.2020.odt (12678)

Přihláška k výuce od 8.6.2020.pdf (14903)

Více zde: https://www.zsvporici.cz/news/informace-pro-rodice-a-zaky-6-8-rocniku/

6. třída  PROVIZRNÍ ROZVRH HODIN: Rozvrh 6. třída.odt (16141)

Volitelné předměty  - NUTNÉ!!!

Dobrý den všem.

Děkuji mnohokrát těm, kteří poslali výběr volitelných předmětů na příští školní rok. Zdaleka jsem ale neobdržel od všech. Prosím tedy, aby ostatní během dneška, nejdéle zítřka, dodali vyplněnou přihlášku (viz níže). Mělo to být do konce minulého týdne. Vždy se dalo spolehnout na včasné odevzdávání čehokoliv. Doufám, že nejinak tomu bude i nyní.

Prosím, pošlete.

Děkuji.

VOLITELNÉ PŘEDMĚTY NA PŘÍŠTÍ ŠKOLNÍ ROK

Vážení rodiče a žáci, i v těchto dnech je nutné pomalu organizovat následující školní rok. Jedním z problémů, který je nutné vyřešit, je obsazení volitelných předmětů v 7. třídě (týká se to tedy dnešních šesťáků).

Do konce týdne mi prosím všichni zašlete vyplněné formuláře, v nichž je nabídka předmětů. Je možné v elektronické podobě vyplnit (formát .doc), nebo vytisknout a následně čitelně vyplnit a vyfocené poslat (pro tisk i formát .pdf). Níže jsou uvedené soubory.

V případě nejasností můžete kontaktovat i samotné vyučující.

Zašlete prosím na hoolek@gmail.com. Tuto adresu používám teď v aktuální situaci.  Funguje i hoolek@post.cz, ale raději bych na gmail.

Mějte se krásně a užívejte si jaro.

volitelné_předměty.doc (16384)

volitelné_předměty.pdf (56102)

Vzhledem ke stávajícím okolnostem bude web naší školy v nejbližších dnech zdrojem informací a případných úkolů pro žáky. Prosím všechny, aby web pravidelně sledovali. Ondřej Hůlek (hoolek@post.cz)

18. 3.
Milí žáci, hlavně a především bych Vás chtěl pozdravit a popřát Vám hodně zdraví a trpělivosti. Na světě jsou - jak je dnes vidět - důležitější problémy, než je naše (vaše i moje) nepřítomnost ve škole. To ale neznamená, že bychom měli na veškerou práci rezignovat. Na stránkách školy najdete nějaké úkoly, které prosím vypracujte jak nejlépe umíte. Při tom všem ale hlavně nezapomínejte, že bychom se měli ke svému okolí chovat ohleduplně a snažit se, aby už to nepříjemné bylo za námi. I přes veškerá omezení, která nás postihla, Vám přeji krásné jarní dny! Ondřej Hůlek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den!

Instrukce pro moje žáky jsou uvedeny v sekci přírodopis.

E-mail pro korespondenci s žáky:

p.lokvenc@zsvporici.cz (případně i pro rodiče).

Přírodopisu zdar!

Pavel Lokvenc